Archiv

Zde naleznete veškeré informace, které již nejsou aktuální. :)

Základní informace

Výsledková listina finále MCEU

06.04.2015 16:11

S omluvou za mírné zpoždění Vám dáváme k dispozici výsledkovou listinu z finálového kola soutěže MCEU, které se konalo v Kadani dne 4.4. 2015. Naleznete ji v sekci "Soutěž MCEU - Kadaň 4.4. 2015".

Upozorňujeme, že rozhodujícím výsledkem je kolonka "Body X", která je spočítána jako součet bodů všech rozhodčích - nejnižší a nejvyšší hodnocení).

 

Fotografie

02.04.2015 10:22

Fotografie z nepostupové soutěže O Postoloprtský střevíc jsou k nahlédnutí v sekci "O Postoloprtský střevíc - Fotogalerie". Naleznete zde odkazy na internetové stránky z fotografiemi z taneční soutěže i z mažoretko-twirlingové soutěže.

Propozice a startovní listina

27.03.2015 16:10

Nyní jsou k dispozici ke stažení doplněné propozice a startovní listina na finálové kolo soutěže MCEU, které se koná 4.4. 2015 v Kadani. Více informací naleznete v sekci "Soutěž MCEU".

Výsledkové listiny

25.03.2015 06:51

Výsledkové listiny jsou k dispozici ke stažení v sekci "O Postoloprtský střevíc - 2. ročník".

Startovní listiny

18.03.2015 20:01

Jsou k dispozici startovní listiny na nepostupovou soutěž "O Postoloprtský střevíc".

Ke stažení je naleznete v sekci "O Postoloprtský střevíc - 2. ročník".

Finálové kolo MCEU

05.03.2015 20:34

Nyní si lze stáhnout propozice pro finálové kolo soutěže MCEU, které se koná 4.4. 2015. Startovní listina bude na webové stránky vložena sedm dní před samotným konáním finálového kola. Více informací naleznete v sekci"Soutěž MCEU".

 
 

Srdečně Vás zveme na 1. ročník Mezinárodní soutěže mažoretek států Evropské unie

03.06.2014 20:15

Mezinárodní soutěž mažoretek států Evropské unie

International competition majorette States of the European Union

 

Zkratka soutěže: MCEU

 

Samotné mažoretkové soutěže se mohou zúčastnit, jak skupiny, tak jednotlivci z celé České republiky a dalších států Evropské unie, pokud se zaregistrují a zaplatí registrační poplatek do data uzávěrky přihlášek.

 

První tři přihlášené skupiny z jakékoliv jiného státu EU než z ČR (pořadí přihlášení rozhoduje datum zaplacení registračního poplatku), pokud se zaregistrují a zaplatí registrační poplatek do data uzávěrky, postupují přímo do finále soutěže. Postupujícím skupinám bude obratem tato skutečnost oznámena. Ostatní přihlášené skupiny z jiných států EU než z ČR se budou muset zúčastnit jednoho ze základních kol a vybojovat si případný postup do finále společně se skupinami přihlášenými z ČR.

 

Soutěž je postupová. Skládá se ze dvou základních kol a jednoho finále.


 

! POZOR !

 

Organizátor soutěže vyhlašuje na první ročník pro týmy z disciplíny Baton - Velká formace v kategorii děti a kadetky možnost získání "Divoké karty".

Dáváme možnost nově vznikajícím týmům poměřit si své síly s těmi týmy, které již mají zkušenosti z oficiálních soutěží.

Divoká karta bude udělena porotou v disciplíně Baton - Velká formace, kategorie děti a kadetky  v každém základním kole jednomu týmu, který v posledních dvou letech nesoutěžil v žádné asociaci, nebo organizaci - /SMČR (NBTA), MAC, IMA (IFMS), SHČR/. Porota vybere tým, který se umístí od nepostupového místa níže a posune ho udělením Divoké karty do finálového kola.

Pokud organizátor soutěže zjistí během celého období 1. ročníku soutěže, že tým, který obdržel Divokou kartu, uvedl nepravdivé údaje na přihlášce o své aktivitě ve zmíněných soutěžích, bude ze soutěže dodatečně diskvalifikován.