Přihlášky do soutěžních vystoupení MČR ČMTF v roce 2018

Na této stránce jsou uvedeny dva formuláře (dvě přihlášky do soutěží). První formulář je na mažoretkové soutěže MČR a pod ním druhý formulář je na MČR v twirlingových disciplínách. Při jejich vyplňování buďte pečliví - formuláře neumožňují logicky vynechávat "nevhodné" kombinace a proto si pečlivě před jejich vyplněním prostudujte pravidla soutěže ohledně věků, výkonnostních tříd a soutěžních disciplín, aby vaše přihláška poté neobsahovala logické nesmysly.

Pozor, pro každé soutěžní vystoupení musí být vždy vyplněna jedna samostatná přihláška (např. pokud Váš klub/oddíl/TJ/SK chce přihlásit dvě sólo vystoupení a jednu miniformaci, vyplní a odešle v tomto případě celkem tři přihlášky). Každá taková přihláška bude totiž tvořit samostatný řádek startovní listiny.

Pole s názvem Jména soutěžících + datum narození vyplňte dle vzoru:

Jarmila Běhůňková, 13.7.1997
Kamila Oulehlová, 15.6.1997

(od dvou a více soutěžících prosím napsat jména vč. příjmeních soutěžících s datumy narození vždy pod sebou, tzn. - na každý řádek napíšete pouze jednoho soutěžícího)

Přímá účast ve finálovém kole:

Přímou účast ve finálovém kole ve výkonnostní třídě „A“ MČR ČMF po uhrazení registračního a startovního poplatku mají zaručenou přihlášení soutěžící v disciplínách:  Baton Rodičovské týmy, Pom-Pom Rodičovské týmy, Flag sólo, Flag Duo-Trio, Flag formace, Mace sólo, Mace duo-trio, Baton sólo rekvizity, Baton duo-trio rekvizity.

Hudba:

Hudbu bude možné do systému dodat i později, ale nejpozději to musí být u mažoretek 21dní před začátkem kvalifikačních kol MČR ČMF a u twirlingu 21 dní před začátkem MČR v twirlingových disciplínách.

 

Při vkládání souboru s hudbou se řiďte pokyny dle tohoto návodu.

 

V případě problému s nahráváním skladby se obraťte na e-mail: webmaster@czechmajorettes.cz
 

Pokud si i přesto nebudete s jakýmkoli popsaným krokem vědět rady, ozvěte se na e-mail: info@czechmajorettes.cz

Děkujeme Vám za Vaše vyplněné a odeslané přihlášky a těšíme se na Vaše soutěžní vystoupení. Rada ČMTF.
 

Povinná pole jsou označena *

Po interním testování formulářů NEDOPORUČUJEME používat Internet Explorer. Použijte jiný prohlížeč (Mozzila, Chrome, atd...).

Přihláška na vystoupení / Česká Mažoretková Federace

Zvolte soubor