Přihláška na Český pohár v twirlingu 2023

Na této stránce je uveden odkaz na přihlášku do soutěžních vystoupení na Český pohár v twirlingu 2023.  Pokud ještě nemáte své ID číslo ČMTF, tak nejdříve musíte vyplnit a odeslat registrační přihlášku a to i přesto, že nebudete členy ČMTF. Po odeslání registrační přihlášky člena ČMTF obdržíte Vaše ID (Ïdentifikační číslo), které poté použijete do přihlášky na soutěžní vystoupení. Pokud nebudete chtít být členy ČMTF, tak Vaše ID číslo bude sloužit pouze pro vnitřní potřebu ČMTF a pro vyplnění Vašich soutěžích vystoupení v twirlingu pořádaných ČMTF. Soutěžící, kteří budou soutěžit v roce 2023 v ČMTF pouze v twirlingových disciplínách nehradí registrační poplatek.
 

Při vyplňování samotné přihlášky buďte prosím pečliví - prostudujte si nejdříve  pravidla soutěže  ohledně věků, výkonnostních tříd a soutěžních disciplín, aby Vaše přihláška poté neobsahovala logické nesmysly.

 

Povinná pole v přihlášce jsou označena *

 

Pozor, pro každé soutěžní vystoupení musí být vždy vyplněna jedna samostatná přihláška (např. pokud Váš tým chce přihlásit dvě sólo vystoupení a jedno trio, vyplní a odešle v tomto případě celkem tři přihlášky).

Každá taková přihláška bude totiž tvořit samostatný řádek startovní listiny.

 

 

Přihláška na Český pohár v twirlingu ČMTF 2023

 

 

Hudba:

Před nahráním hudby si důkladně nastudujte a zkontrolujte požadavky na hudbu.

 

V případě jakéhokoli dotazu k vyplnění či odeslání přihlášky se obraťte na manažerku členské základny ČMTF paní Danu Poštovou mob. č. 603 301 736.

V případě, že Váš hovor nebude přijat, zašlete na uvedené číslo SMS, ozveme se v nejbližší možné době zpět, či svůj dotaz zašlete na e-mail:

danapostova@cmtfederation.cz

 

Zásady ochrany osobních údajů:

Odesláním přihlášky souhlasím se správou, zpracováním a uchováváním mých osobních údajů pro vnitřní potřeby ČMTF a pro potřeby zpracování žádostí o dotace, granty pro financování aktivit ČMTF, dále souhlasím k pořízení fotografií a videí (člena) soutěžícího, k pořízení startovních a výsledkových listin s údaji (člena) soutěžícího samotné pořádané soutěže (akce). Tyto činnosti budou prováděny v souladu s nařízením Evropského parlamentu a rady EU č. 2016/279 (GDPR). Vaše údaje budou zpracovány, jak po dobu trvání soutěže (akce) a případně po dobu archivační lhůty pěti let. Váš souhlas lze kdykoliv písemným sdělením odvolat, tím však není dotčena zákonnost zpracování vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho písemným odvoláním.

 

Děkujeme Vám za Vaše vyplněné a odeslané přihlášky na soutěžní vystoupení a těšíme se na Vaší účast na našich soutěžích. Rada ČMTF