Nouzové termíny soutěží

25.03.2020 13:53
Vážení přátelé České Mažoretkové a Twirlingové Federace,
po dohodě s provozovateli sportovních hal jsme pro Vás připravili dva tzv. „nouzové“ termínové soutěžní kalendáře MČR ČMF 2020.
 
Pokud se v ČR situace uklidní (což bohužel nepředpokládáme) a bude možno soutěžit již v měsíci červnu letošního roku, tak jsme pro Vás připravili následující termíny prvého „nouzového“ soutěžního kalendáře:
 
Kvalifikační kola (KK):
Sobota 6. června – Čáslav, zde by měli soutěžit soutěžící původně přihlášeni do KK Prostějov
Neděle 7. června – Čáslav, zde by měli soutěžit soutěžící původně přihlášeni do KK Čáslav
Neděle 14. června – Kadaň, zde by měli soutěžit soutěžící původně přihlášeni do KK Kadaň
 
Do finále MČR ČMF 2020 by postupovali soutěžící z každého kvalifikačního kola, kteří by se umístili v konečném pořadí jednotlivých kvalifikačních kol na 1. – 4. místě.
 
Finálové kolo (FK):
Sobota - neděle 27. - 28. června - Čáslav (v případě více postupujících z KK do finále MČR ČMF 2020 by mohlo začít samotné finále již v pátek 26. června v odpoledních hodinách)
 
Podle poslední informace z vedení Evropské asociace EMA nejpozději začátkem měsíce června bude oznámeno, zda se ME EMA 2020 uskuteční v řádně uvedeném termínu, tj. 3. – 6. září 2020.
 
Druhá „nouzová“ varianta soutěžního kalendáře pro letošní rok Vám bude předložena v okamžiku, když bude již jisté, že celé MČR ČMF v červnu 2020 se nebude moci z důvodu COVID-19 uskutečnit.  
 
TWIRLING:
Moravský pohár v twirlingu se již v letošním roce neuskuteční. Český pohár v twirlingu proběhne do konce roku 2020, pokud to situace v ČR umožní. Termín ČP v twirlingu bude včas oznámen. 
 
 
Děkujeme za pochopení.
Přejeme všem pevné zdraví a držíme palce ať jste všichni v pořádku.