Kniha návštěv

Datum: 22.02.2018

Vložil: Trenérka

Titulek: upřesnění pravidel

Dobrý den,
ještě bych si ráda upřesnila jednu věc. Jistě jste zaregistroval, že se tu strhla lavina komentářů, jak je možné , že jste tak razantně upravili pravidla , a že se již nebude jednat o klasickou pochodující mažoretku, ale twirling. V pravidlech totiž máte asi nejspíš chybu, a je dost možné, že to někdo pochopil stejně jako my, že stačí v solu pouze 8 dob pochodu, neboť takto to stojí v pravidlech ( pochod minimálně 8 dob). Proto se tu dost lidí rozčilovalo. Když ale budeme číst dál, dočteme se , že v miniformaci je povinných minimálně 8x8 dob. Teď tedy k jádru věci, jedná se o chybu, nebo stačí v solo baton pouze 8 dob pochodu, ale v miniformaci mažoretek jich už musí být 8x8. Ptám se, jelikož už většina má sestavy hotové.

Datum: 22.02.2018

Vložil: Verča

Titulek: Re: upřesnění pravidel

Nooooooooo, tak to třeba já jsem svým holkám stavěla sola a rozhodně tam 8x8 dob pochodu není. V pravidlech se píše 8 dob, ne 8x8. Nechci jim to celý předělávat. ale zase mi je divný, že jednou by to bylo tak a jednou tak.

Datum: 22.02.2018

Vložil: Jaromír Vápeník

Titulek: Re: upřesnění pravidel

Vážená trenérko,
Vaše dotazy jsem obratem přeposlal sportovní komisi. Ta je garantem našich pravidel a požádal jsem předsedkyni sportovní komise, aby se v co nejkratší době vyjádřila k Vašim dotazům. Pokud by byla chyba v pravidlech, tak to samozřejmě dáme okamžitě na vědomí na našich stránkách. S pozdravem. J. Vápeník.

Datum: 21.02.2018

Vložil: Verča-Hrádek

Titulek: přihlášky

Dobrý den, my jsme taky nestihli střevíc. Můžu se zeptat kdy budou spuštěny přihlášky na kvalifikační kola MČR MAŽORETEK? Děkuji

Datum: 21.02.2018

Vložil: Jaromír Vápeník

Titulek: Re: přihlášky

Dobrý den Verčo,
co se týče Střevíce, tak to je mne opravdu líto, ale jak říkám bohužel s tím již teď nic neudělám. Přihlášky na kvalifikační kola MČR jsou již dávno spuštěny vč. přihlášek registračních. Vše najdete v sekci pod názvem Přihlášky / semináře. J. V.

Datum: 20.02.2018

Vložil: Vedoucí

Titulek: Přihláška Mažoretky střevíc

Dobrý den, přihláška na mažoretky na střevíc již není k dispozici ? Nikde jsem se ale nedočetla že je kapacita zaplněna. Díky

Datum: 20.02.2018

Vložil: Vedoucí

Titulek: Re: Přihláška Mažoretky střevíc

Respektive nikde nebylo uvedeno, že se kapacita plní. Mohlo být alespoň upozorněním když přihlášky se mohou zasílat až do 2.3.

Datum: 21.02.2018

Vložil: Jaromír Vápeník

Titulek: Re: Re: Přihláška Mažoretky střevíc

Dobrý den paní vedoucí,
omlouvám se, ale nestačím se divit asi se díváte na jiné než na naše stránky. Na přední straně našich stránek máte uvedeno dne 16.2. upozornění, že kapacita na Střevíc se plní a dne 19.2. tam je ukončení přihlášení do soutěže mažoretek Jsme velice rádi za Váš zájem o naší soutěž a pevně věřím, že když jste se nestihli k nám přihlásit letos, takže to stihnete určitě příští rok. S pozdravem Jaromír Vápeník.

Datum: 18.02.2018

Vložil: Lenka

Titulek: Střevíc - propozice nejsou k dispozici

Marně hledáme propozice na střevíc. Není už nejvyšší čas je zveřejnit? Stále sliby... Na webu máte stále rok 2017.

Datum: 19.02.2018

Vložil: Jaromír Vápeník

Titulek: Re: Střevíc - propozice nejsou k dispozici

Propozice na Střevíc vždy píšeme až po ukončení přihlášek, tak aby byli aktuální. J. V.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek