Kniha návštěv

Datum: 21.11.2017

Vložil: Alice

Titulek: rod.cislo

Dobry den, v prihlášce máte uvedeno,ze zadate o vyplneni rd.cisla, máte nejake pravomoci zadat o rodna cisla? Tyto udaje jsou v dnesni dobe velmi hlidana a rodice nejsou povinni mi tyto udaje sdelit,jiz ted vim,ze nekteri mi rodna cisla nedaji. to znamena,ze se do vasi federace nemuzeme prihlasit? datum narozeni ditete neni dostacujici?

Datum: 21.11.2017

Vložil: Hana

Titulek: poplatky

Dobry den,kde se dozvim vysi poptaltku za registraci a za startovne? dekuji

Datum: 22.11.2017

Vložil: Jaromír Vápeník

Titulek: Re: poplatky

Dobrý den,
výše poplatků na soutěžní rok 2018 bude na našich stránkách vyvěšena v průběhu příštího týdne. J. V.

Datum: 20.11.2017

Vložil: Zdeňka

Titulek: Pravidla

Proč ta pravidla pořád měníte, vždyť nefungujete první rok? Teď už nikdo neví, co je vlastně dobře a mnozí odchází zpět do asociace odkud přišli.

Datum: 22.11.2017

Vložil: Jaromír Vápeník

Titulek: Re: Pravidla

Vážená Zdeňko,
naše pravidla se mění také hlavně z důvodu možných postupů našich soutěžících na další mezinárodní soutěže, tak aby si své sestavy případně až tak moc naši soutěžící v případě postupu nemuseli měnit. J. V.

Datum: 16.11.2017

Vložil: Sportovní komise

Titulek: Změna pravidel pro rok 2018

Dobrý den,
jsme si vědomi toho, že se jedná o větší změnu v našich pravidlech. Mažoretky se hýbou kupředu a my chceme přizpůsobit pravidla dnešní době. Jelikož máme v plánu s jinými federacemi uspořádat společnou soutěž GRAND PRIX, musíme tomu také naše pravidla přizpůsobit. Samozřejmě je v sólových formacích min. 8 dob pochodu, ale nebrání Vám to v tom pochodovat ve skladbě více. Nevidíme důvod, proč byste narychlo museli sestavy měnit, pokud je máte již hotové. Jsou to pouze minimální požadavky. Co se týče povinných prvků, ať již ve formacích či sólových formací, tak tady musely být změny určitě, aby se ve výkonnostní třídě A neobjevovali soutěžící , kteří by měli patřit do B a obráceně. Gymnastické prvky jsou povinné pouze u kategorie junior a senior. Gymnastické prvky obsahují takovou škálu prvků, že tam každý najde prvek, který je schopný předvést (výkop, výskok, skok, otočka, apod.). Myslíme si, že není problém nechat choreografie tak, jak je máte, a pouze dopilovat povinné prvky, kterých není hodně. V minulé sezoně se vyskytovaly jak v sólech, tak ve formacích. Z těchto skutečností se vycházelo při zařazování těchto prvků jako povinných. V případě dotazů se obraťte přímo na e-mail sport@czechmajorettes.cz a také můžete navštívit jeden z našich seminářů.

S pozdravem
Sportovní komise ČMTF

Datum: 16.11.2017

Vložil: Trenerka

Titulek: Re: Změna pravidel pro rok 2018

A jak budou takto rozdilne choreografie hodnoceny porotou? Cu bude mit navrch pochod (na ktery mame sestavy zameren) nebo gymnasticke a twirlingove prvky ? To je jako porovnavat jablka a hrusky. Hrozne me tahle zmena mrzi, klasicka mazoretka proste v dnesni dobe vubec nemusi umet pochodovat natoz drzet rytmus.

Datum: 16.11.2017

Vložil: Trenér

Titulek: Re: Re: Změna pravidel pro rok 2018

Přesně tak, sice máte pravdu v tom, že více pochodu není zakázáno, ale jak se to potom bude hodnotit. Ono opravdu vypadá( a je i jinak technicky náročná) sestava, kde někdo 50% písničky pochoduje, než když tam má jen 8 dob a potom stojí.....To je opravdu, jako srovnávat jablka a hrušky. A souhlasím tady i s ostatními, tohle mělo být oznámeno dříve, neříkám kompletní pravidla. Chápu, že na ně potřebujete čas, ale aspoň oznámit zamýšlené změny, abychom se na ně připravili.

Datum: 16.11.2017

Vložil: Katka

Titulek: to snad ne

No to snad nemyslíte vážně, můžete mi tedy vysvětlit rozdíl mezi klasickou mažoretkou a twirlingem ? Ano loni více jak polovina sestavy musela obsahovat pochod, ale ted 8 dob? Na co si hrajete ? Vždyt to už nebude klasická mažoretka, ale twirling a k tomu 8 dob pochod, vždyt to je uplný minimum. Však hlavní kritérium hodnocení právě této disciplíny by měl být pochod a jak ho chcete hodnotit, za 8 dob poznáte prd. To snad ne. Volíme NBTA. Vy rozhdoně ne.

Datum: 21.11.2017

Vložil: Dominika

Titulek: Re: to snad ne

Musím na tento příspěvek reagovat,nikdo vám pochod nezakázal. Pokud se Vám pravidla nelíbí,nikdo vás neukřižuje za volbu jiné asociace,pokud hledáte disciplínu pro klasickou mažoretku,ano zvolte NBTA nebo disciplínu baton classic.
Mně zase přijde zvláštní soutěžit někde s něčím ,když na ME bych musela postavit úplně něco nového podle ME pravidel. Celý rok se dřít s defilé a podiem, když v případě postupu bych své holky musela dřít na něčem novém a z MČR bych použila minimum.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek