Kniha návštěv

Datum: 25.09.2017

Vložil: Dana a Markéta

Titulek: Soutěže ME

Na začátku července vyšla informace o chystané cestě na ME do Bulharska, chceme se zeptat, které skupiny se zúčastnily, o nikom nevíme nebo jaké měly výsledky?
Později jste informovali o skvělé možnosti našich twirlerů reprezentovat na soutěži v Poreči, ale o výsledcích se žádná zpráva neobjevila, jen se tak různě dozvídáme o úspěchu jediného mužského zástupce - chlapců je málo, ale jak dopadla děvčata?
Také vaše asociace měla nominovat do EMA, jen se k nám nedonesla žádná informace, zda tam ČR měla své zástupce a jak dívky dopadly, zda dovezly nějaké pěkné umístění.
Jediné výsledky byly z ME v Kadani, ale tam bylo málo soutěžích a bez účasti zahraničních atletů.
Mažoretkový sport sledujeme, všichni víme, že u nás je několik asociací, každá nominuje na jedno ME nebo MS a také o tom podává včas informace, informuje o výsledcích. To ze strany CMTF chybí. Dnes čteme na stránkách, že se chcete stát členy další mažoretkové asociace. Je fajn, že dáváte soutěžícím tolik možností, ale není toho trochu moc? Zvlášť když jsou potom informace pozdě nebo nejsou vůbec.
Jsme na začátku nové sezóny a jistě se některá sdružení a jejich vedoucí rozhodují, v které asociaci budou příští rok soutěžit. Domníváme se, že i toto všechno přispívá k tomu, jak se rozhodnou.

Datum: 25.09.2017

Vložil: Pavla

Titulek: Re: Soutěže ME

Za nás určitě uvítáme možnost zasoutěžit si o postupy na další ME. Každé ME má svá pravidla, proto čím víc možností, tím lépe.

Datum: 23.09.2017

Vložil: Hana

Titulek: pravidla a kalendar 2018

Dobrý den.Chtěla bych se zeptat, zda se budou vaše pravila v nadcházejícím roce měnit,nebo budou stejná a kdy můžeme očekávat nový rozpis základních kol a přihlášky.Děkuji

Datum: 24.09.2017

Vložil: Jaromír Vápeník

Titulek: Re: pravidla a kalendar 2018

Milá Hanko,
velice Vás všechny prosíme ještě o chvíli strpení, neboť v současné době již několik dní nepřetržitě jednáme o možné naší účasti v další Evropské mažoretkové federaci.Z tohoto důvodu jsme ještě nevydali kompletně pravidla na další sezonu a ani termínový kalendář. Tyto jednání by měli být ukončeny nejpozději ve druhé polovině měsíce října letošního roku. Držte nám palce. Co Vám teď alespoň mohu sdělit je termín MČR v twirlingu ČTF, který je prozatím plánován na neděli 11.2.2018 ve Sportovní hale v Lounech a také termín 1. základního postupového kola, který proběhne opět na Moravě v Prostějově a to v sobotu a v neděli 31.3. a 1.4.2018. Hanko velice Vám děkuji za pochopení. S pozdravem, Jaromír Vápeník generální manažer ČMTF.

Datum: 24.09.2017

Vložil: Pavla

Titulek: Re: Re: pravidla a kalendar 2018

Dobrý den,
jenom se zeptám, bude letos na Moravě pouze jedno základní kolo? Vámi zmiňované kolo v Prostějově? Nebo bude stejně jako loni i kolo v Němčicích?

Datum: 25.09.2017

Vložil: Jaromír Vápeník

Titulek: Re: Re: Re: pravidla a kalendar 2018

Prozatím to vypadá tak, že na Moravě bude jedno víkendové zmiňované kolo v Prostějově, dále by mělo být v dubnu jedno víkendové postupové kolo v Čechách a pokud nakonec dopadne dobře jednání s další Evropskou federací, které teď vedeme, tak by bylo pravděpodobně ještě jedno víkendové postupové kolo, pokud možno někde uprostřed České republiky. J. Vápeník.

Datum: 18.09.2017

Vložil: Rodič

Titulek: Foto Kadaň

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,zda budou ještě nějaké fotky z ME v Kadani?Děkuji

Datum: 20.09.2017

Vložil: Jaromír Vápeník

Titulek: Re: Foto Kadaň

Dobrý den,
dle dnes zjištěných informací, tak fotky z Kadaně by se měli objevit na našich stránkách nejpozději v průběhu příštího týdne. Děkujeme za trpělivost. J. Vápeník.

Datum: 21.09.2017

Vložil: Rodič

Titulek: Re: Re: Foto Kadaň

Děkuji

Datum: 12.09.2017

Vložil: Markéta

Titulek: ME Slovinsko

Dobrý den,

děkujeme za organizaci ME ve Slovinsku. Velice mile nás překvapil Váš postoj a starání se o českou výpravu! Nikdy jsme se nesetkali s takovou komunikační vřelostí jako u Vaší organizace. Ještě jednou velké DÍKY! :)

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek